• Heren 1 (MSE 1)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Biemans, LuukTeamspeler
    Dekker, Mark denTeamspeler
    Rammers, CoenTeamspeler
    Smits, OrlandoTeamspeler
    Veth, ErnstTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag tijd veld
    Dinsdag 19:30 - 21:00 uur 1
    Vrijdag 18:30 - 20:00 uur 1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BC Langstraat Shooters MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Vlissingen MSE 11715021624116945530
    2EBBC MSE 11815031286108320330
    3The Black Eagles MSE 21711061327115717022
    4Barons MSE 11790811171129-1218
    5Vido MSE 11890913721418-4618
    6BC Langstraat Shooters MSE 11680811161147-3116
    7BC Kimbria MSE 11780911261157-3116
    8Maastricht Knights MSE 116709110810951314
    9TSBV Pendragon MSE 218701112511360-10914
    10BC EINDHOVEN MSE 118701112211317-9614
    11JRC MSE 118501311161275-15910
    12OBC MSE 118301511221479-3576
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.