• Heren 1 (MSE 1)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aerts, GuidoTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, ThijsTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Biemans, LuukTeamspeler
    Dekker, Mark denTeamspeler
    Jong, Joost deTeamspeler
    Kok, Louis deTeamspeler
    Martina, DavenyTeamspeler
    Rammers, CoenTeamspeler
    Stoetzer, DennisTeamspeler
    Thonissen, HuckTeamspeler
    Timmers, StijnTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag tijd veld
    Dinsdag 19:30 - 21:00 uur 1
    Vrijdag 19:00 - 20:30 uur 4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BC Langstraat Shooters MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tantalus MSE 12220021788145433440
    2EBBC MSE 12218041481123624536
    3Barons MSE 12216061645142022532
    4BC Kimbria MSE 12213091531140412726
    5BC EINDHOVEN MSE 12212010174216855724
    6BC Langstraat Shooters MSE 1221201015681563524
    7Almonte MSE 12211011158315453822
    8JRC MSE 122901314721613-14118
    9Maastricht Knights MSE 122701513991540-14114
    10BC Bladel MSE 122601614701733-26312
    11OBC MSE 122501714531665-21210
    12The Black Eagles MSE 222301913021576-2746
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.