• Heren 2 (MSE 2)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hees, Ivo vanTechnische stafAssistent-coach
    Klerx, TimonTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkelmans, RaoulTeamspeler
    Berkelmans, SanderTeamspeler
    Dekker, Mark denTeamspeler
    Hees, Ivo vanTeamspeler
    Hertroys, RobTeamspeler
    Klerks, ToineTeamspeler
    Klerx, TimonTeamspeler
    Lodenstijn, StenTeamspeler
    Saueressig, ArturTeamspeler
    Steenbergen, RoelTeamspeler
    Stoetzer, DennisTeamspeler
    Thonissen, HuckTeamspeler
    Vesters, HeinTeamspeler
    Zon, Melvyn vanTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag tijd veld
    Dinsdag 21:00 - 22:30 uur 1
    Donderdag 20:00 - 21:30 uur 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 14:00BC Langstraat Shooters MSE 2 * - B.C. Waldric MSE 2 **De Slagen
    30 mrt. 19:30Springfield MSE 3 - BC Langstraat Shooters MSE 2 *De Run
    7 apr. 17:15BC Langstraat Shooters MSE 2 * - Den Dungk MSE 3De Slagen
    14 apr. 16:30Vlijmscherp SVH MSE 2 - BC Langstraat Shooters MSE 2 *Die Heygrave
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.BC Langstraat Shooters MSE 2 * - The Black Eagles MSE 472 - 60
    16 mrt.Vossenberg MSE 1 - BC Langstraat Shooters MSE 2 *49 - 89
  • Poulestanden BC Langstraat Shooters MSE 2 * (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Akros MSE 2171502115570245330
    2BC Langstraat Shooters MSE 2 *181404115893722128
    3EVBV Octopus MSE 2 *181305106089416626
    4Gennep Cougars MSE 2191108117710938422
    5Den Dungk MSE 31710079469301620
    6Vlijmscherp SVH MSE 218909807870-6318
    7The Black Eagles MSE 418909987999-1218
    8Springfield MSE 31770109741096-12214
    9Vossenberg MSE 118701110931219-12614
    10B.C. Waldric MSE 2 **164012774950-1768
    11OBC MSE 2 *163013792951-1596
    12Oirschot MSE 11830158151097-2826
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.