• Heren 2 (MSE 2)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hees, Ivo vanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, ThijsTeamspeler
    Berkelmans, RaoulTeamspeler
    Berkelmans, SanderTeamspeler
    Hees, Ivo vanTeamspeler
    Hertroys, RobTeamspeler
    Klerks, ToineTeamspeler
    Klerx, TimonTeamspeler
    Martina, DavenyTeamspeler
    Nuijten, JeffrieTeamspeler
    Steenbergen, RoelTeamspeler
    Stoetzer, DennisTeamspeler
    Thonissen, HuckTeamspeler
    Vesters, HeinTeamspeler
    Zon, Melvyn vanTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag tijd veld
    Dinsdag 21:00 - 22:30 uur 1
    Donderdag 20:00 - 21:30 uur 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 14:15BC Langstraat Shooters MSE 2 - Oirschot MSE 1De Slagen
    14 mrt. 16:45B.C. Waldric MSE 2 * - BC Langstraat Shooters MSE 2't Rondeel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Vlijmscherp SVH MSE 2 - BC Langstraat Shooters MSE 236 - 73
  • Poulestanden BC Langstraat Shooters MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WBB Giants MSE 2151401110783527228
    2Blauw-Wit MSE 2151302108878929926
    3ABC Basketball MSE 2141004102682520120
    4BC Langstraat Shooters MSE 215100591973818120
    5Agathos MSE 21490598077720318
    6Springfield MSE 314806847844316
    7B.C. Waldric MSE 2 *167099211022-10114
    8Vossenberg MSE 11650117891020-23110
    9TSBV Pendragon MSE 4165011886969-8310
    10Vlijmscherp SVH MSE 2162014597949-3524
    11Oirschot MSE 11710168131205-3922
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.