• Heren 2 (MSE 2)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hees, Ivo vanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, ThijsTeamspeler
    Berkelmans, RaoulTeamspeler
    Berkelmans, SanderTeamspeler
    Hees, Ivo vanTeamspeler
    Hertroys, RobTeamspeler
    Klerks, ToineTeamspeler
    Klerx, TimonTeamspeler
    Martina, DavenyTeamspeler
    Nuijten, JeffrieTeamspeler
    Steenbergen, RoelTeamspeler
    Stoetzer, DennisTeamspeler
    Thonissen, HuckTeamspeler
    Vesters, HeinTeamspeler
    Zon, Melvyn vanTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag tijd veld
    Dinsdag 21:00 - 22:30 uur 1
    Donderdag 20:00 - 21:30 uur 4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BC Langstraat Shooters MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Wit MSE 2161402114483131328
    2WBB Giants MSE 2161402114989125828
    3ABC Basketball MSE 2151104110988922022
    4BC Langstraat Shooters MSE 216110599276223022
    5Agathos MSE 215906104486018418
    6Springfield MSE 315906886877918
    7B.C. Waldric MSE 2 **1770109211042-12114
    8Vossenberg MSE 11760118091020-21112
    9TSBV Pendragon MSE 4165011886969-8310
    10Vlijmscherp SVH MSE 2172015630988-3584
    11Oirschot MSE 11810178371278-4412
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.